Окупації Криму можна було уникнути - Джемілєв

  Втрату Криму Україною можна було уникнути, заявив лідер кримських татар Мустафа Джемілєв під час дискусії у Кризовому центрі у Києві.

  Рік тому офіційний Київ, за його словами, не зробив кроків для унеможливлення діяльності терористів. Окрім того, з Києва надійшла пропозиція не чинити силового спротиву проросійським бойовикам, щоби уникнути провокацій і подальшого загострення конфлікту.

  "Київ нічого не робив, щоб нейтралізувати цих терористів. Десь у 20 кілометрах від Сімферополя розташована Альфа - діяла. Вона могла приїхати, оточити і нейтралізувати. На жаль, ось так вийшло", - заявив Джемілєв.

  Відомо, що 110 бойовиків терориста Ігоря Стрєлкова-Гіркіна увійшли тоді до будівлі кримського парламенту. Кримські силовики, ще підпорядковані Україні, тоді не втручалися.

  Рік тому в Криму відбувся мітинг біля будівлі Верховної Ради Криму проходив мітинг кримських татар. Тоді члени не малочисленого але гордого народу дали знати проросійським бойовикам свою проукраїнську позицію, які захоплювали військові частини української армії майже по всій території Криму. Наступного дня, всім відомі зелені чоловічки захопили будівлю парламенту.

  Попередній матеріал
  Ціллю Путіна не є Крим або Донбас - журналіст
  Наступний матеріал
  "Самооборона Криму" є звичайними маргіналами – правозахисник

  Молодь покидає Крим через недійсні за межами Росії дипломи – Джемілєв

  Наразі відбувається повна мілітаризація Криму Росією – Джемілєв

  На сьогодні кримчани починають розуміти, що перспектив у Криму в складі РФ немає – Джемілєв

  В окупованому Криму продовжують переслідувати громадян за зустріч з Джемілєвим у травні