фото Крим.Реалії

Окупанти захотіли допитати кримську активістку Богуцьку, яка виїхала до Києва

  Кримська активістка і блогер Єлизавета Богуцька, відома своїми проукраїнськими поглядами, отримала повістку на допит із управління ФСБ у Криму.

  Про це сама Богуцька, яка проживає наразі у Києві, повідомила на своїй сторінці у Facebook, передає "Крим. Реалії".

  Зі слів активістки, паралельно у російському ФСБ її запевнили, що їй не заборонений в'їзд до Криму і що відносно неї ніяких справ не ведеться.

  "Листи дрібним почерком з ФСБ Росії в Криму інформують мене про те, що заборони на в'їзд до Криму у мене немає. Один із Москви говорить мені про те, що по лінії ФСБ ніяких справ відносно мене не ведеться. Нещодавно надійшов ще один лист із ФСБ Криму, що можу спокійно перетинати кордон, що в Криму, нібито, мені ніщо не загрожує", – переказує Богуцька.

  Напередодні ж, 3 травня, за домашньою адресою Єлизавети Богуцької в Сімферополі надійшов ще один лист з ФСБ, у якому блогера викликають на допит: "А вчора до Сімферополя, на мою домашню адресу надійшов лист із цієї ж контори про те, що мене викликає на допит старший слідчий ФСБ у центр протидії екстремізму".

  Звісно, добровільно здаватися ФСБ Богуцька наміру не має: "Загалом, подумала я і вирішила: листи отримувати поштою набагато безпечніше, ніж особисто, із рук в руки. Інакше мої руки можуть відразу опинитися в наручниках. Може й перебільшую, як завжди, не знаю. Але інтуїція мені каже, що не треба кошлатити голодного звіра. Та і тим більше, для них я – іноземка. Готова зустрітися тут, у Києві, біля сіновалу. Тільки я відразу попереджаю. Я з ковалем прийду".

  Раніше ми повідомляли, що у вересні минулого року окупанти вилучили у Єлизавети Богуцької всю комп’ютерну техніку, а її саму вивезли на шестигодинний допит. Після цього жінка залишила Крим.

  Попередній матеріал
  У Фінляндії резервістам почали розсилати листи про завдання у разі оголошення особливого періоду
  Наступний матеріал
  Українців із Непалу завтра мають евакуювати чартерним літаком - Шкіряк

  Кримську активістку Лізу Богуцьку відпустили після допиту

  Окупаційна поліція вивезла кримську активістку Лізу Богуцьку у невідомому напрямку

  Кримські окупанти вилучили будівлю, в якій раніше розташовувався Меджліс

  Навряд чи цього року кримські татари зможуть відзначити 18 травня – правозахисник