Окупанти відібрали у Ахметова завод в Криму

  Представники маріонеткової "влади" Криму заявили, що "повернення заводу у державну власність дозволить забезпечити його стабільну роботу"

  Про таке повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

  Підконтрольна окупантам "влада" АР Крим позбавила групу "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ) Рината Ахметова Керченського стрілочного заводу, який спеціалізується на випуску чавунного і сталевого литва.

  "Рухоме і нерухоме майно товариства з обмеженою відповідальністю Керченський стрілочний завод у складі необоротних (у тому числі нематеріальних) і оборотних активів, що перебувають на його балансовому і позабалансовому обліку, – включити в перелік майна, який обліковується як власність республіки Крим", – йдеться в постанові так званого "парламенту Криму". Дане рішення підтримали 65 "депутатів" з 66-ти.

  Вони вважають, що повернення заводу у державну власність дозволить забезпечити його стабільну роботу, завантаження потужностей і не допустити масового звільнення працівників.

  Нагадаємо, завод знаходиться у власності української компанії ПАТ "Укртранслізинг", власником 49,96% акцій якої є найбільша в Україні приватна транспортно-експедиторська компанія "Лемтранс", що належить фінансово-промислова групі СКМ бізнесмена Ріната Ахметова.

  Попередній матеріал
  Попасна після обстрілу бойовиків третій день залишається без газу та електроенергії
  Наступний матеріал
  ПФ: Мінімальна пенсія в Україні з кінця року зросте на 13% - до 1074 грн

  Бойовики знову обстріляли Авдіївський коксохім Ахметова

  Генпрокурор: для затримання Ахметова підстав наразі немає

  Кримські окупанти "націоналізували" філію "Укртелекому" Ахметова

  Ярема підтвердив: Ахметова допитали в ГПУ щодо фінансування тероризму