фото Крим.Реалії

Окупанти провели спецоперацію з перепису всього церковного майна у Криму

  Окупаційна поліція в Криму за ініціативою російського відділення "Інтерпол" описало майно всіх церков і назвала це операцією під умовним найменуванням "Скіфія".

  Про це повідомили в прес-службі окупаційної структури "МВС по Республіці Крим", передає "Четверта влада" з посиланням на місцеві ЗМІ.

  Операція, в якій брали участь співробітники окупаційної поліції Криму, управління російського ФСБ, митниці, так званого "міністерства культури", а також окремі служителі релігійних конфесій та представники "громадських організацій", за офіційною версією була спрямована на "профілактику розкрадань творів мистецтва, антикваріату, ікон, церковного начиння, предметів релігійного культу, а також встановлення каналів їх незаконного вивезення".

  Окупанти звітують: "У ході операції було обстежено 62 об'єкти (церкви, монастирі, храми, релігійні громади, музеї, бібліотеки), проведене маркування, фотофіксація, опис понад 6,5 тис предметів мистецтва і релігійного культу. З метою виявлення перебувають у розшуку культурних цінностей перевірено 6 ломбардів, 1 ювелірний салон, 4 антикварних ринки".

  В окупаційному відомстві додали, що фотографування, маркування та опис культурних цінностей, датованих XVI-XIX століттями в Караїмській релігійній громаді (Євпаторія), Свято-Троїце-Параскевієвському Топловському жіночому монастирі (Білогірський район) і в храмі Святителя Миколая (Бахчисарайський район) проводилося спільно з співробітниками російського відділення "Інтерполу".

  Попередній матеріал
  Французи винайшли спосіб створення парфумів з особистим запахом людини
  Наступний матеріал
  СБУ має інформацію про погрози Парубію і Пашинському – Наливайченко

  "Будь ласка, напишіть, що Севастополь – це Україна!": кримчанки передали гроші бійцям АТО

  Окупанти хочуть відбирати майно у кримчан, які здають житло відпочивальникам

  У Росії кинули за ґрати білоруса за заклик повернути Україні Крим

  Жумаділов: кримські татари розуміють, що Росія скоро розвалиться, тому чекають, головне – терпіння