Окупанти намагаються задушити кримськотатарські організації багатомільйонними штрафами

  Оштрафувати, вилучити та виставити на аукціон майно кримськотатарського Меджлісу – з таким позовом звернувся окупаційний "комітет з охорони культурної спадщини Криму" до суду.

  Мовляв, Меджліс кримськотатарського народу, а заодно і благодійний Фонд "Крим", які розташовуються в одному приміщенні, завдають шкоду тій будівлі.

  П’ять годин тривало судове засідання у Київському районному суді Сімферополя. Як наслідок – директора організації оштрафували на 350 тисяч рублів, а з фонду стягнули 4 мільйони рублів.

  Юрист Джеміль Темішев бачить у таких діях бажання окупантів та їх пособників задушити фонд "Крим" штрафами, а потім ліквідувати.

  А директор фонду Різа Шевкіев не здивований: "Мы не понимали вначале, каков будет выбран механизм этой ликвидации, но вот они нашли такой механизм. Мы, как всегда, намерены бороться. Будем обращаться в Апелляционный суд. В дальнейшем будем обращаться в Европейский суд. Обязательно".

  Нагадаємо, два дні тому правозахисна організація Human Rights Watch оприлюднила звіт про посилення репресій проти інакомислячих в окупованому путінським режимом Криму.

  Попередній матеріал
  Родичі Боба Марлі запускають міжнародний бренд марихуани
  Наступний матеріал
  За місяць почнеться серійний продаж першого легковика з водневим двигуном