Окупанти планують ввести у Криму візовий режим

  Російська влада хоче видавати "візи" до окупованого Криму для іноземців на кордоні терміном на 30 діб.


  Про це заявив міністр "у справах Криму" Олег Савельєв на засіданні російського уряду, представляючи законопроект про створення "вільної економічної зони" на півострові, пише УНІАН.

  "Одним із пілотних моментів у Кримському федеральному окрузі цей законопроект передбачає можливість отримання візи у відповідних консульських пунктах в місцях перетину державного кордону на термін до 30 днів після прибуття. Ця віза діятиме лише на території Кримського федерального округу, і її надання передбачається для фахівців, які залучаються інвесторами при обговоренні потенційних інвестиційних контрактів і проектів, які реалізовуються у Кримському федеральному окрузі, а також для туристів, оскільки це вкрай важливий потенціал розвитку Криму", - розповів він.

  Також Савельєв додав, що влада РФ має намір запровадити "режим вільного порту", де буде закладена найкраща практика таких портів, як Пусан, Далянь, Сінгапур, для того, аби підвищити привабливість перевалки вантажів саме у Криму.

  Міністр зазначив, що створення "вільної економічної зони" на території Республіки Крим передбачає ряд преференцій її учасникам. Учасниками визнаються юридичні особи, які здійснюють інвестиційні проекти у найбільш пріоритетних для Криму сферах. Є й обмеження для інвестицій, на які можуть розповсюджуватись пільги. Це видобуток нафти і газу, а також оптова і роздрібна торгівля, додав він.

  Члени уряду підтримали законопроект про створення "вільної економічної зони" в Криму і направили документ до російського парламенту.
  Попередній матеріал
  Сили АТО підняли український прапор над новим терміналом донецького летовища
  Наступний матеріал
  США постачатимуть Україні високоточні військові технології - Пайєтт