Обама запровадив санкції проти Криму

  Президент США Барак Обама затвердив указ "Блокування власності окремих осіб, а також заборона певних операцій по відношенню до Кримського регіону України".

  Відповідну заяву американський лідер зробив у п'ятницю ввечері, повідомляє "Укрінформ".

  "Сьогодні я підписав указ щодо подальших кроків по відношенню до ситуації в Україні. Указ забороняє експорт товарів, технологій чи послуг у Крим, імпорт товарів, технологій чи послуг з Криму, а також нові інвестиції в Крим", - йдеться в заяві президента США.

  Документ також уповноважує міністра фінансів накладати санкції на фізичних та юридичних осіб, які працюють в Криму.

  У заяві підкреслюється, що Сполучені Штати не змиряться з діями Росії по відношенню до Криму.

  "Я знову закликаю Росію припинити окупацію та спробу анексії Криму, припинити підтримку сепаратистів у східній Україні та виконувати свої зобов'язання відповідно до Мінських угод", - наголосив глава Білого дому.

  У цьому зв'язку Обама пообіцяв продовжувати тісно співпрацювати з союзниками й партнерами в Європі та на міжнародному рівні щодо "реагування на події в Україні та підтримки суверенітету й територіальної цілісності України, а також демократичного розвиту та зусиль з проведення реформ".

  Він також наголосив, що США продовжать "аналізувати та регулювати свої санкції в тісній співпраці з міжнародними партнерами, щодо відповіді на дії Росії".

  Попередній матеріал
  Канада ввела додаткові санкції стосовно Росії
  Наступний матеріал
  КНДР здійснила кібератаку на Sony Pictures Entertainment - ФБР