uapress.info

На в'їзді до Криму утворилась величезна черга з автомобілів

  На адміністративній межі Криму утворилися черги автомобілів через повільне оформлення транспорту російськими окупантами.

  На в'їзді в Крим із материкової частини України спостерігається скупчення автотранспорту. Про це повідомляє в понеділок Держприкордонслужба України, передає "Інтерфакс".

  "Основною причиною таких скупчень транспортних засобів є низька пропускна спроможність пунктів контролю і повільне оформлення транспортних засобів російською стороною. В середньому на огляд та оформлення документів однієї вантажівки росіяни витрачають щонайменше годину", - йдеться в повідомленні.

  Згідно з інформацією, в понеділок на виїзд з материкової частини України в контрольному пункті "Каланчак" спостерігається скупчення до 320 вантажних автомобілів, "Чаплинка" - 380, "Чонгар" - 205 автомобілів.

  "Держприкордонслужба України робить все можливе, щоб розвантажити цей напрямок. Наразі на всіх пунктах контролю збільшено кількість прикордонних нарядів та створено додаткові робочі місця для оформлення автотранспорту", - наголосили у відомстві.

  Окрім того, Держприкордонслужба підкреслила, що автомобілі, які їдуть з Криму, прикордонники оформляють набагато швидше і без затримок, тому черг на в'їзд в материкову Україну немає.

  Попередній матеріал
  Тристороння контактна група обговорила припинення вогню і відведення важкого озброєння
  Наступний матеріал
  Якщо терміново не позбутися "п'ятої колони", за півроку доведеться шукати нову країну - Іванов

  ДПСУ фіксує збільшення числа нелегальних вантажних перевезень на Донеччині

  На адміністративній межі Криму вилучили майже мільйон російських рублів - ДПСУ

  У пунктах пропуску зросла кількість громадян, які перетинають державний кордон - ДПСУ

  ДПСУ облаштовує тимчасову контрольну смугу довкола окупованих російськими терористами районів