акція ATR
5.ua

На Майдані Незалежності влаштували акцію на підтримку кримськотатарського телеканалу ATR

  Акцію під гаслом "Не вбивайте АTR" на підтримку єдиного кримськотатарського каналу влаштували на майдані Незалежності кілька десятків активістів. Роскомнангляд уже тричі відмовився продовжувати ліцензію на мовлення. Тож, з 1 квітня АТR може припинити існування.

  Аналогічна ситуація з радіостанціями та дитячим телеканалом, які входять до холдингу. Переселенці та вихідці з Криму, переважно молодь, вишикувалися у символ каналу та заклеїли собі роти. До рук взяли плакати з вимогою врятувати АТR.

  За словами активістів, закриття каналу - це пряма загроза не лише свободі слова у Криму, а й розвитку кримськотатарської мови та культури. Завершилася акція спільним виконанням українського та кримськотатарського гімнів. Активісти закликали усіх небайдужих, політиків та міжнародні організації зробити все можливе, щоби телеканал продовжив свою роботу.

  Наголосимо, що діаспори кримських татар та українців у різних країнах світу мають провести схожі акції на підтримку телеканалу АТR, зокрема, на завтра запланований пікет у Нью-Йорку поблизу Генерального консульства Росії.


  Попередній матеріал
  СБУ викрила джерело фінансування терористів на Харківщині
  Наступний матеріал
  Конфлікт у Ємені необхідно вирішувати мирним шляхом - Пан Гі Мун
  Теги:

  У Криму українські канали мають працювати з двома різними цільовими аудиторіями – секретар Нацради телерадіомовлення

  Єдиний у світі кримськотатарський телеканал ATR може припинити мовлення 1 квітня

  Окупанти заважали гендиректору ATR прокументувати обшук – викликали її "до директора"

  На кримськотатарський канал ATR прибули озброєні окупанти - вилучають сервер