На будівлю Меджлісу у окупованому Криму вночі здійснено напад

  В окупованому Росією Криму було скоєно напад на будівлю Меджлісу кримськотатарського народу. 


  Про це 15 вересня повідомив член Меджлісу, глава благодійної організації "Фонд" Крим" Риза Шевкієв, передають "Крим.Реаліі". 

  За його словами, близько 03:15 год. ночі до будівлі Меджлісу в Сімферополі підійшли троє невідомих, їх обличчя були закриті масками. Двоє чоловіків відразу встали до вхідних дверей, блокуючи вихід з будівлі, в руках одного з них був пістолет.  В цей час, за повідомленням Шевкієва, третій чоловік швидко піднявся по трубі до прапора України, який був встановлений на фасаді будівлі, і зірвав його. 

  "Після того як прапор України був скинутий на землю, невідомі підібрали його і швидко пішли. Це сталося за дві хвилини. Таким чином, це була підготовлена​​, спланована операція", - розповів Шевкієв. 

  Втім, він зазначив, що відразу ж була викликана "кримська поліція". Запис із камери відеоспостереження, буде передано цій "поліції". 

  Треба зазначити, це не перший випадок, коли з фасаду будівлі, де розташований Меджліс кримськотатарського народу, зривають прапор України. Також державний прапор України на будівлі Меджлісу кримськотатарського народу в Сімферополі ставав причиною візиту представників окупаційних "силовиків".
  Попередній матеріал
  Компанія Westinghouse пообіцяла побудувати у Болгарії новий енергоблок на АЕС "Козлодуй"
  Наступний матеріал
  "5 канал" відновлює мовлення після "мінування"