Олег Слободян
5.ua

На адмінмежі з Кримом утворилися черги з автомобілів – Держприкордонслужба

  У ДПСУ пояснюють це тим, що нібито в контрольних служб окупаційної влади вийшли з ладу бази даних, тому вони дуже повільно оформляють легкові автомобілі й громадян.

  Про черги на адміністративній межі з тимчасово анексованим Кримом повідомляють у Держприкордонслужбі. За інформацією відомства, окупаційна влада не пропускає на півострів людей і автомобілі некримської реєстрації. Подробиці "5 каналу" повідомив речник Держприкордонслужби Олег Слободян.

  "Державна прикордонна служба України відмічає поступове накопичення легкових автомобілів в контрольних пунктах в'їзду/виїзду на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом. Така ситуація склалася через те, що нібито в представників контрольних служб країни-окупанта вийшли з ладу бази даних, тому вони дуже повільно оформляють легкові автомобілі і громадян, які слідують на тимчасово окуповану територію. У зв'язку з цим кількість автомобілів збільшується. Але враховуючи те, що жоден транспорт, окрім легкового, через адмінмежу їхати не може, це накопичення транспорту не є критичним", - зазначив Слободян.

  Нагадаємо, 23 грудня ДПСУ зафіксувала два російські винищувачі на адмінкордоні з Кримом.

  Попередній матеріал
  Президент підтримав відкритість у роботі комітетів ВР
  Наступний матеріал
  Дружина нового канадського прем'єр-міністра стала іконою стилю