Мін’юст зібрав матеріали для звернення до Гааги щодо висловлювань Путіна і Шойгу про Крим

  Україна зібрала матеріали, щоби скерувати другу заяву до Міжнародного суду в Гаазі.

  Про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко.

  Йдеться про інтерв'ю російського президента у документальному фільмі "Крим. Путь на родину", в якому Путін говорить про анексію півострова.

  "Ті доручення, які давалися безпосередньо Мін'юсту, що стосуються передачі доказової бази, яку ми збирали як по Криму, так і по сходу в рамках справ Європейського суду з прав людини в Генеральну прокуратуру. Також проводилася експертиза висловлювань громадянина Путіна і громадянина Шойгу у фільмі, який транслювався в Росії з приводу захоплення Криму, ці матеріали ми зараз сформували і передаємо до Генеральної прокуратури і саме вона буде комунікувати з міжнародними прокурорами даного суду", - повідомив глава Міністерства юстиції.

  Напередодні Павло Петренко заявляв про проведення експертизи щодо висловлювань Володимира Путіна у фільмі про Крим. Міністр упевнений, що російський президент  публічно зізнається в захопленні півострова і порушенні прав людини та інших злочинах.

  Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк доручив Міністерству юстиції передати в Гаазький трибунал інтерв'ю Путіна. А Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов заявив, що висловлювання російського президента стане ще одним документальним підтвердженням злочинів російських військових у міжнародних судах.

  Попередній матеріал
  Коморовський: відповіддю на нову військову доктрину Росії має стати оновлення стратегічної концепції НАТО
  Наступний матеріал
  Більшість громадян РФ у найближчі роки не змінять свого ставлення до України - політолог

  Мін’юст проводить експертизу висловлювань Путіна у фільмі про окупацію Криму

  Жумаділов: фільм про анексію Криму зняли в першу чергу для росіян, бо Путіну забракло слави

  Міністр оборони Польщі звинуватив Путіна у брехні

  Путін в інтерв'ю для фільму про анексію Криму сам задокументував свій злочин - Турчинов