Лідери кримських татар поїхали до Туреччини

  Національний лідер кримських татар Мустафа Джемілєв і голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров ввечері 24 листопада прибули з Києва до Туреччини для зустрічі з президентом Реджепом Тайіпом Ердоганом. Також під час цього візиту запланована зустріч з прем'єр-міністром Туреччини Ахметом Давутоглу, - наводить "Радіо Свобода" повідомлення агентства QHA.


  Як повідомив виданню Мустафа Джемілєв, в ході візиту до Туреччини представники кримськотатарського народу мають намір обговорити з турецькими лідерами питання, пов'язані з положенням кримських татар у Криму. Зокрема, обговорюватиметься питання відправки до окупованого Росією Кримк неофіційною делегації від Туреччини для моніторингу умов життя кримськотатарського народу під владою окупантів

  За словами Джемілєва, його візит до Туреччини триватиме один день.

  Про дискримінацію і репресії в включеному Криму постійно твердять українські та міжнародні правозахисні організації. У МЗС України ситуацію, в якій зараз знаходяться, зокрема, кримські татари, назвали "другою депортацією". У МЗС України також зазначили, що допомогти уникнути репресій в Криму зараз може тільки міжнародне співтовариство.
  Попередній матеріал
  5113 земельних ділянок отримали у користування учасники АТО на цей час
  Наступний матеріал
  В Україні знеструмленими залишаються 46 населених пунктів