Кримські татари можуть створити власний батальйон

  Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв обговорив із президентом України Петром Порошенком можливість створення кримськотатарського батальйону південного напряму.


  Про це він заявив журналістам у Києві, пише "Укрінформ".

  "Питання створення якогось військового об'єднання південного напряму, тому що там, у Херсонської області, досить тривожна ситуація, саме це питання сьогодні годину-півтори тому я з Петром Олексійовичем обговорював. Це поки на стадії обговорення, а там побачимо", - розповів Джемілєв.

  Також він додав, що, за його даними, близько 450 кримських татар беруть участь у різних військових батальйонах в антитерористичній операції на Донбасі, у тому числі й на передовій.

  У зв'язку з цим лідер кримських татар підкреслив, що родичі цих військовослужбовців наражаються на особливу небезпеку на території Криму і стають заручниками місцевої влади. Він наголосив, що імена таких військовослужбовців мають бути засекречені.

  Джемілєв також висловив упевненість у тому, що якщо кримські татари і українці будуть разом, то їм вдасться звільнити Крим.

  "Кримські татари розуміють, звичайно, що майбутнє кримськотатарського народу - це незалежна сильна Україна", - заявив він.
  Попередній матеріал
  Нацбанк підвищив облікову ставку
  Наступний матеріал
  Порошенко перевів низку судів з Донецька і Луганська