Кримські рисові поля засівають соняшником та ячменем

  У окупованому Росією Криму у 2014 році рисові поля півострова використовують для вирощування ячменю. Про це повідомив начальник управління агропромислового розвитку Нижньогірської райдержадміністрації Володимир Онищук, пише "Кримінформ".


  "Рисові чеки у нас цього року не пустують, ми збільшили площу ярого ячменю, соняшнику, проса, сорго, тобто замінили рис іншими культурами", - сказав Оніщук.

  За його словами, на цих землях є проблема засолення грунту через брак води, яка раніше надходила з Північно-Кримського каналу, на їх відновлення потрібні великі фінансові витрати.

  Водночас, як пише "Крим.Реаліі", Крим у нинішньому році повністю позбувся врожаю рису, якого збиралося понад 100 тисяч тонн, а також втратив 30-35% урожаю овочів і картоплі.

  Раніше повідомлялося, що самопроголошені влади Криму зіткнулися з проблемою реалізації врожаю зерна. Активність українських зернотрейдерів на півострові скоротилася до мінімуму, а російські компанії тільки придивляються до кримського ринку.

  Також повідомлялось про намагання місцевих бізнесменів збути об’єкти курортної сфери через  значне зниження туристичного потоку до окупованого Криму.
  Попередній матеріал
  У Росії впав та загорівся вертоліт із 14 військовими на борту
  Наступний матеріал
  У Києві на День молоді зробили флешмоб для Книги рекордів України