відкриті джерела

"Кримська сакура": в Росії почали зйомки серіалу про Поклонську

  У Росії почалися зйомки біографічного серіалу про життя так званого "прокурора" анексованого Криму Наталії Поклонської.

  Як повідомляє видання inforesist.org, серіал отримав назву "Кримська сакура". Режисером 12-серійної картини про життя Поклонської став Віталій Павлов.

  Сюжет серіалу основано на біографії самозваного кримьского прокурора. Дія розгортається в роки юності Поклонської, особлива увага приділяється її особистому життю.

  За даними видання, перший знімальний день пройшов в Пресненському суді міста Москви, де знімали судовий процес над бізнесменом, якого звинувачують у шахрайстві. Відомо, що у червні зйомки серіалу, робоча назва якого - "Кримська сакура", продовжаться в анексованому Росією Криму і в столиці Чехії Празі.

  Як відомо, Наталія Поклонська з 25 березня 2014 року була виконуючим обов'язки прокурора захопленого Росією Криму. Пізніше була призначена російським керівництвом прокурором невизнаної республіки. У березні 2014 року Поклонська була оголошена в розшук Службою безпеки України. Проти неї порушили справу за статтею 109 КК України (Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або захоплення влади). Поклонська неодноразово погрожувала заборонити Меджліс кримськотатарського народу за проукраїнську політику.

  Попередній матеріал
  У Червоному морі виникло два нові острови
  Наступний матеріал
  Біля будівлі парламенту облаштовують першу велопарковку

  Під санкції США потрапили Царьов і Поклонська

  "Прокурор" Поклонська заборонила кримським татарам несанкціоновані зібрання

  Поклонська погрожує заборонити Меджліс

  Самоназваний прокурор Криму Поклонська стала інтернет-мемом