nahnews.com.ua

Кримські перевізники мають зиск із транспортної блокади окупованого Криму

  Приватні автоперевізники організували бізнес із перетину кордону з анексованим Кримом із кінцевої станції "кримських поїздів" – Новоолексіївки.

  Як повідомляє "Центр журналістських розслідувань" з посиланням на пасажирів, які їдуть на півострів, кримчанам пропонують поїздку додому, сума якої коливається від 200 до 1000 гривень. До Чонгара можна дістатися за 100 гривень.

  "До Новоолексіївки доїхали на потязі, потім хто як. За кимось приїжджають прямо під поїзд, іншим пропонують підвезти до Чонгара або за місцем призначення. Така поїздка, кажуть, коштує близько тисячі гривень. Це дорожче, ніж у купе на потязі до Києва й назад", – повідомило виданню джерело. 

  Як відомо, 26 грудня "Укрзалізниця" відмінила сполучення з Кримом, а також скасувала міжнародні потяги, що курсують на півострів.

  Того ж дня "Укртрансінспекція" зобов'язала власників автомобільних і автобусних станцій припинити продаж квитків до окупованого Криму.

  Так званий міністр транспорту Криму Анатолій Цуркін 28 грудня заявив, що біля Чонгара на адмінкордоні Херсонської області з Кримом та у Новоолексіївці чергують автобуси, щоб допомогти дістатися на півострів тим, хто не зміг доїхати поїздом.

  Попередній матеріал
  Імовірно Рада почне працювати о 19:30 - Березюк
  Наступний матеріал
  Захопливі кадри Землі з космосу очима астронавта Ґерста

  Кримська митниця заявляє, що Україна не пропускає на півострів легкові автомобілі

  Транспортне сполучення з окупованим Кримом припинене тимчасово - РНБО

  Білорусь скасувала потяг до окупованого Криму

  До окупованого Криму скасовано всі автобусні рейси