anons.uz.ua

Крим залишився без платіжної системи Visa

  Нові санкції США почали діяти. Міжнародна платіжна система Visa у п'ятницю ухвалила рішення відключити російські банки, що діють на території окупованого півострова Крим, від своїх сервісів.

  Про це пише "Європейська правда". Зокрема, у офіційній заяві Visa наголошується, що нові санкції уряду США "забороняють компаніям Visa International Service Association, Visa USA Inc. і Visa Inc. надавати послуги, а також прямо або побічно сприяти проведенню трансакцій в Криму".

  У зв'язку з цим Visa має намір висунути вимоги своїм клієнтам про негайне припинення випуску карток або будь-яких інших операцій у Криму з використанням продуктів та послуг Visa.

  "19 грудня президент США Барак Обама підписав указ про блокування власності певних осіб і заборону певних операцій, що мають відношення до Криму, накладає санкції, які забороняють компаніям, зареєстрованим у США, надавати послуги прямо або побічно особам, які здійснюють діяльність на території Криму", - йдеться в офіційній заяві Visa.

  Крім того, лідер банківського "пластику" нагадує, що ці обмеження збережуться доти, доки санкції проти Криму не будуть зняті.

  Попередній матеріал
  Росії не вистачає грошей на ЧС-2018
  Наступний матеріал
  Порошенко призначив нових заступников глави своєї адміністрації

  Попри санкції і знецінення рубля росіяни не перестають любити Путіна - опитування

  Порошенко подякував США за санкції проти окупованого Криму

  Під санкції США потрапили Царьов і Поклонська

  Обама запровадив санкції проти Криму