kievvlast.com.ua

Колишнього командира однієї з частин ЗСУ підозрюють у державній зраді і дезертирстві

  Підозрюваний наразі обіймає посаду начальника комендатури Чорноморського флоту РФ.

  Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

  Військова прокуратура Вінницького гарнізону Центрального регіону України оголосила підозру колишньому командиру однієї з військових частин Повітряних Сил Збройних Сил України, яка дислокувалася в АР Крим і здійснювала прийняття та обслуговування літальних апаратів тактичної авіації. Екс-командира підозрюють у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 1 ст. 408 (дезертирство) та ч. 2 ст. 402 (непокора) КК України.

  "Вказаний командир військової частини підозрюється в тому, що в березні 2014 року вчинив державну зраду, а саме сприяв переходу особового складу військової частини до лав Збройних Сил Російської Федерації, а в подальшому не виконав накази про передислокацію особового складу ввіреної частини, військової техніки та майна на материкову частину України", - сказано в повідомленні. .

  У ГПУ зазначили, що нині підозрюваний проходить службу на посаді начальника комендатури у Збройних Силах Російської Федерації.

  Генпрокуратура оголосила військовослужбовця у розшук.

  Як повідомляв 5.ua,  екс-заступника командувача ВМС України, який нині перебуває на посаді заступника командувача Балтійського флоту РФ, підозрюють у державній зраді та дезертирстві. 

  Попередній матеріал
  На речове забезпечення для бійців ЗСУ витрачено вже 2 млрд грн
  Наступний матеріал
  Правоохоронці викрили селянина, який передав до Черкас 5 кг марихуани