5.ua

Керченські рибалки невдоволені скороченям видобутку риби на 90%

  Обсяги вилову хамси керченськими рибалками у окупованому Росією Криму, за словами директора риболовецького господарства "Біла Русь" Олександра Горбачевського, впали на 90% (порівняно з минулим роком).


  Уловами рибалки один перед одним вже не хваляться: ловлять "по краплі", тому що збувати рибу нікуди, пише "Крим.Реалії".

  "У нас з трьох суден працює тільки одне. Привозить всього п'ять-сім тонн, а раніше було 25-30, і то, щоб вона не давилася і мала товарний вигляд", - розповіли рибопромисловці.
  Завоювати російський ринок кримчанам з анексованого півотрова поки не вдається - росіяни не знають керченської хамси, та й знайомитися з нею не поспішають. Щоб збути продукцію, рибалкам доводиться віддавати її за копійки.

  "Московським оптовикам компанії погоджуються здавати хамсу за дев'ять рублів за кілограм, але і за такі гроші Москва її не бере. Представники рибовидобувних компаній вже більше тижня перебувають в російській столиці, шукаючи покупців", - пише видання.

  Як розповів директор риболовецького господарства "Біла Русь" Олександр Горбачевський, тільки його підприємство відправило до Москви дві машини з рибою.

  "Чотири доби я не міг відправити поромом машини з хамсою. Решта досі не можуть відправити", - розповів Горбачевський про невдачі керченскьих рибалок зараз.
  Попередній матеріал
  Підприємства енергетики припиняють роботу у зоні проведення АТО
  Наступний матеріал
  "Яндекс" розробив нову версію браузера