Іслямов: Акцією з блокування Меджліс штовхає Україну не забувати про Крим

Кримські татари сприйняли прийняття законів України "Про вільну економічну зону "Крим" та "Про тимчасово окуповану територію" як зраду.

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" заявив директор медіа-холдингу Art-Group Ленур Іслямов. 

"Це просто образило їхні почуття, їхню позицію образило, тому що вони сприйняли це, як на їхньому горі, як Чубаров сказав на крові кримських татар, яких вбивають, український бізнес хоче побудувати собі майбутнє", - сказав він.

За його словами, усіма своїми діями, а наразі це акція з блокування Криму на адмінкордоні з материковою Україною, Меджліс штовхає Україну не забувати про Крим. "Ми штовхаємо українську владу, щоб вона не забувала про Крим. Ми штовхаємо українську владу бути державним суб'єктом. Не можна забувати тему Криму. Дуже зручно нинішній владі її залишити на потім, навіть деякі дозволяють говорити про це, що давайте залишимо її на міжнародний рівень, тому що Україна зараз не в тому стані, щоб займатися Кримом… Коли я це чую, мені дуже боляче. У такій країні я би не хотів жити", - наголосив Іслямов.

Нагадаємо, кримські татари готуються до блокування Криму з боку материка.

Попередній матеріал
Ярош потрапив до лікарні, його готують до операції
Наступний матеріал
У КМДА хочуть перейменувати музей російського мистецтва на "Галерею Терещенків"