http://news.liga.net/

Грач скаржиться Кремлю, що в окупованому Криму панує корупція та кримінал

  Голова кримського республіканського відділення партії "Комуністи Росії" Леонід Грач поскаржився до адміністрації президента РФ на корупцію і кримінал у кримській владі.

  "Процеси, що відбуваються в Криму, мають явний корупційний, кримінальний характер, які прикривають прокуратура і МВС Криму. Кримчани обурені, не можуть і не хочуть зрозуміти, чому місцеві представники криміналітету, "злодії в законі" правлять Республікою Крим на користь своїм особистим цілям і інтересам", - пише у своєму зверненні Грач, яке передають "Крим.Реалии".

  Він також вказує на неодноразові скарги на порушення конституційних прав громадян, що живуть в Криму, а також на протиправні методи роботи, так званої "самооборони".

  "Цілком очевидно, що глава Республіки Крим Аксьонов і його поплічник Шеремет використовують цей нелегальний підрозділ у своїх корисливих цілях. Офіційні правоохоронні органи Криму, прокуратура, МВС, по суті, виконують роль сторонніх спостерігачів. Чого ще можна очікувати: вони ніколи не підуть проти тих, хто посадив їх у м'які начальницькі крісла", - зазначає Грач.

  Головний комуніст Криму закликав главу адміністрації президента Росії не залишатися байдужим до долі кримчан і до тих фактам, які він навів.

  Леонід Грач постійно скаржиться керівництву Росії і просить приборкати "самооборону", а також наголошує на тому, що невдоволення кримчан діями місцевої влади постійно зростає.

  Нагадаємо, підприємці Криму вимагають введення податкового мораторію до кінця лютого - інакше погрожують соціальним вибухом.

  Попередній матеріал
  У Маріуполі СБУ затримала бойовика на прізвисько "Старий"
  Наступний матеріал
  Завтра в Києві відкриють кінотеатр українського кіно

  Кримські окупанти посилюють тиск на проукраїнських жителів - правозахисники

  Підприємці Криму готують ультиматум окупаційній владі

  Чубаров: у Криму неможливо провести Курултай

  Жодна справа про зникнення кримських татар не розслідується - Чубаров