ru.krymr.com

ФСБ відпустила кримську журналістку Гучакову, яку затримала після 10-годинного обшуку

  Ялтинську журналістку Тетяну Гучакову, яку вчора, 9 квітня, працівники Федеральної служби безпеки обшукали, а після відвезли, ймовірно на допит, відпустили.

  Про це повідомив головний редактор BlackSeaNews Андрій Клименко, де раніше Гучакова працювала заступником головреда, пише "Крим.Реаліі".

  "Пізно ввечері відпустили додому. Інших деталей поки немає", - розповів Клименко.

  Учора, 9 квітня, працівники ФСБ прийшли з обшуком до Тетяни Гучакової близько 7:45 години ранку. Обшук тривав 10 годин, після чого її відвезли в невідомому напрямку. Клименко зазначив, що Гучакова вже більше року не співпрацювала з BlackSeaNews, проте вона залишається членом Національної спілки журналістів України.

  За інформацією видання, Глава фонду "Майдан закордонних справ" Богдан Яременко затримання Гучакової назвав "захопленням ФСБ заручника" для залякування колишніх колег Тетяни, які після анексії Криму Росією працюють у Києві.

  З переходом Криму під контроль Російської Федерації на півострові ФСБ проводить регулярні обшуки та допити журналістів, активістів, громадських діячів. Правозахисники характеризують це як "боротьбу з інакомисленням" і побоюються, що такі дії російських правоохоронців залишать світове співтовариство без об'єктивної інформації з Кримського півострова.

  Нагадаємо, що напередодні у Криму ФСБ 3 години допитувала журналістку Ганну Шайдурову.

  Попередній матеріал
  Закон про борців за незалежність України важливий і для нинішніх борців – В’ятрович
  Наступний матеріал
  У НАТО скорочують місію Росії через підозру у шпигунстві – ЗМІ

  У Криму ФСБ 3 години допитувала журналістку

  У Криму до ФСБ викликали журналістку

  ФСБ відпустили кримську журналістку після 6-годинного допиту

  ФСБ обшукує квартири журналістів у Криму