фото із соціальних мереж

ФСБ обшукує квартири журналістів у Криму

  У Криму співробітники ФСБ Росії проводять обшуки в квартирах журналістів інформаційного агентства "Центр журналістських розслідувань".

  Про це повідомляє Інтерфакс Україна.

  За інформацією видання, сьогодні вранці в Сімферополі співробітники ФСБ почали обшук у квартирі за місцем прописки редактора "Центру" Наталії Кокоріної. Підстави для його проведення невідомі, оскільки зв'язок з журналісткою, після того як вона зайшла в квартиру, зник.

  Кокоріна повідомила колегам, що близько 08:00 її попросили приїхати на квартиру батьків, оскільки вона проживає окремо від них.

  "Вранці зателефонував чоловік, представився дільничним Київського району і повідомив, що двері квартири, в якій я прописана і живуть мої батьки, розкриті. У батьків телефони були відключені", - сказала вона.
  Родичі Наталії повідомили "Центру", що в квартирі її батьків співробітники ФСБ проводять обшук.

  У повідомленні йдеться, що журналістів, які прибули на місце події, в під'їзд будинку не пропускають люди в цивільному.

  Разом з тим, співробітники ФСБ не допустили в квартиру адвоката Джеміля Темішева. За його словами, окупанти проігнорували його прохання про допуск до місця проведення обшуку, що є порушенням вимог Кримінально-процесуального кодексу РФ.

  У повідомленні йдеться, що крім того, в п'ятницю вранці співробітники ФСБ провели обшук у квартирі автора статей і колишнього редактора "Центру журналістських розслідувань" Анни Андрієвської. За словами батька журналістки, силовики пред'явили рішення Сімферопольського суду.

  "Відносно мене порушено кримінальну справу за матеріал на "Центрі журналістських розслідувань" про волонтерів батальйону "Крим". Начебто закидають заклики до повалення влади в Криму, але самого документа я ще не бачила", - повідомила Андрієвська.

  За словами журналістки, під час обшуку окупанти забрали комп'ютер, який належить її батькові і до неї відношення не має. Сама Андрієвська в Криму давно не живе.

  Попередній матеріал
  Для нової патрульної служби відібрали 1500 людей з 33 тис. - Аваков
  Наступний матеріал
  Американський посол: в часи Януковича ГПУ перетворилася на "чорну діру" корупції

  В Криму проводити соцопитування вкрай складно, бо люди дуже бояться – Бекешкіна

  Окупанти другу добу допитують затриманого кримськотатарського активіста

  МЗС розцінює затримання активістів у Криму як тиск на проукраїнське населення півострова

  Хоч і повільно, але кількість проукраїнськи налаштованих кримчан росте – експерт