"ДТЕК" відключив окупований Крим від енергосистеми України

  26 грудня в 13:50 год. енергосистема Криму відключена від об'єднаної енергосистеми України за розпорядженням Національної енергетичної компанії "Укренерго".

  Про це йдеться в повідомленні "ДТЕК".

  "О 13:50 магістральна лінія електропередачі ПЛ-330 кВ Каховська - Джанкой, яка була на даний момент єдиною лінією, що живить Крим, відключена за розпорядженням НЕК "Укренерго", - йдеться в повідомленні.

  Станом на 14:20 год. електроенергію в розмірі 196 МВт виробляють генеруючі підприємства Криму.

  Згідно з повідомленням, в електричних мережах енергопостачальної компанії "ДТЕК Крименерго" технологічних порушень не було, все обладнання знаходиться в справному стані.

  "ДТЕК" відзначає, що як тільки електроенергія надійде на магістральні лінії та підстанції, що належить "Крименерго" енергопостачальник - "ДТЕК Крименерго" - живитиме всіх клієнтів.

  Як повідомлялося раніше, невизнана влада анексованого Росією Криму заявила про припинення України поставок електроенергії на півострів.

  Тоді міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин висловив сподівання, що споживачі Криму будуть дотримуватися тих лімітів, які були узгоджені в договірному режимі між компаніями "Укрінтеренерго" і "Крименерго".

  Попередній матеріал
  Російська пропаганда намагається зірвати мобілізацію в Україні - Міноборони
  Наступний матеріал
  Вивезену зі Сходу зброю намагались продати у Києві

  Російські терористи поранили 6 енергетиків, які гасили пожежу на Луганській ТЕС - ДТЕК

  ДТЕК домовився про відвантаження вугілля зі своїх шахт в Ростовській області

  Укрзалізниця закриває всі перевезення до окупованого Росією Криму

  У Міненерговугілля пояснили, чому в Криму зникало світло