Держдума Росії створює у окупованому Криму гральну зону

  Держдума Росії на пленарному засіданні 10 червня прийняла в першому читанні законопроект про створення гральної зони на території окупованого Кримського півострова. Цей документ вніс до Держдуми РФ президент Росії Володимир Путін, повідомляє Крим.Реаліі.


  Документом  передбачено створення гральних зон на території Алтайського краю, Краснодарського краю, Приморського краю, Калінінградській області. Цей перелік доповнюється "російським" Кримом. У тексті законопроекту вказується, що кордони гральної зони на території "Республіки Крим" визначаються органами "виконавчої влади республіки".

  Варто зазначити, що існуючі в Росії проекти гральних зон складно назвати успішними. Поки що з чотирьох створених у 2009 році зон ("Примор'я" в курортній зоні Уссурійської затоки, "Сибірська монета" в Алтайському краї, "Бурштинова" у Калінінградській області та "Азов-Сіті" на кордоні Краснодарського краю і Ростовської області) заробила тільки одна - "Азов-Сіті". Однак навіть і там інвестиції, сума яких оцінюється приблизно в 1,4 мільярда рублів, поки що не окупилися.
  Попередній матеріал
  Мінінфраструктури запровадило чек-листи для автоперевізників
  Наступний матеріал
  Мінекономрозвитку підготувало пропозиції щодо реформування податкової системи