YouTube / Сrimean Affairs

Чубарова викликають у Сімферопольський суд

  Голова Меджлісу кримськотатарського народу отримав судову повістку з Київського районного суду Сімферополя.

  Про це Рефат Чубаров написав у своїй сторінці у Facebook.

  Згідно з повідомленням, повістка прийшла вчора. Документ датований 25 травня 2015 року.

  Так, у повістці зазначається, що лідер Меджлісу має з’явитися до "судді Київського районного суду Сімферополя Віктора Можелянського". "Судді-зраднику, який добровільно посів місце в ряду російських карателів в окупованому Криму", - наголосив Чубаров.

  Він, зокрема, повідомив, що саме цей "суддя-кат" у травні нинішнього року засудив активіста Євромайдану Олександра Костенка, звинувативши його в нападі на бійців спецпідрозділу "Беркут".

  "Отже, всього лише за один рік маю на особистому наборі від окупаційної влади Криму: два попередження щодо екстремістської діяльності, одне повідомлення про заборону в'їзду на "територію Російської Федерації" строком на 5 років, офіційне повідомлення "прокурора Няши" через ЗМІ про порушення щодо мене кримінальної справи за "заклики і дії, що несуть загрозу територіальній цілісності Росії" з подальшим оголошенням в міжнародний розик, виклик до "суд" як "свідка"", - підсумував Чубаров.

  Крім того, лідер Меджлісу кримськотатарського народу висловив надію, що зрадники України в Криму свого часу отримають відповідне покарання за свої дії: "Нікчемам-"юристам", що зрадили свою Батьківщину, відступивши від даної ними присяги, не вдасться уникнути справедливого покарання за зраду і скоєні ними сьогодні злочини". 

  Попередній матеріал
  Порошенко поклав на Ложкіна функцію координування реформ
  Наступний матеріал
  П'ятьох суддів, котрі чинили репресії проти автомайданівців, притягли до відповідальності