фото Крим.Реалії

Більше 60% кримчан хочуть бачити півострів у складі України – інтернет-опитування

  В опитуванні, що пройшло на сайті проросійської газети "Кримська правда", 61% респондентів на запитання, як би сьогодні кримчани проголосували на референдумі в Криму, віддали голос за "Більш широкі повноваження Криму в складі України".

  Про це повідомляє "Крым. Реалии" із посиланням на проросійський кримський сайт.

  Опитування "Як би ви відповіли на запитання всекримського референдуму сьогодні?" було опубліковано на сайті 5 березня 2015 року. 9 березня, станом на 8 годину ранку, участь у ньому взяли 4510 осіб. За приєднання до Росії проголосували 19% опитаних, ще 20% - "не з'явилися б на референдум".

  Слід зазначити, що в попередньому опитуванні, проведеному цим же інформаційним ресурсом, на запитання: "Яка доля чекала би на Крим, якби він не став частиною Росії", 58% кримчан відповіли: "Все було би нормально і спокійно".

  Нагадаємо, у лютому підприємці Криму вимагали введення податкового мораторію, погрожуючи соціальним вибухом нелегітимній кримській владі. 

  Попередній матеріал
  Літак США здійснить спостережний політ над Росією
  Наступний матеріал
  У США відзначили 50-ту річницю "Кривавої неділі"

  Наразі бюджет Криму на 90% дотується з Росії – експерт

  До російської окупації у Криму частка лояльного населення, яке хоче жити у складі України складала щонайменше 50% - експерт

  Частка перегляду українських телеканалів в Криму залишається високою - Костинський

  Радник Стеця: Крим для України – це другий фронт, інформаційний