YouTube / Top trends in the world

"Антитуристична операція": відео побиття росіян кримським "Беркутом" набрало 60 тис. переглядів

  В мережі з’явилося відео, на якому екс-беркутівці б’ють російського туриста.

  На початку серпня на YouTube було оприлюднене відео, де колишні представники розформованого в Україні спецпідрозділу "Беркут", а нині – співробітники російського ОМОНу, знущаються над російськими туристами в Криму. Про це повідомляє "Новое время".

  Ролик виклали із підписом "АНТИ ТУРИСТИЧНА операція у всій її красі й могутності", та іронічним поясненням: "Welcome to Crimea - ОМОН, він же вчорашній "Беркут", надісланий для охорони порядку на (фестивалі - Ред.) Befooz, гарантує безпеку і турботу кожному". Раніше героїзація "Беркута" застосовувалась російською пропагандою у ЗМІ та соцмережах, в результаті чого виник тег #СлаваБЕРКУТУ.

  На викладеному відео видно, як екс-беркутівці, які відмовились пред'являти будь-які документи, б'ють одного з відпочиваючих головою об стіну, намагаючись безпідставно його затримати. Присутність свідків і зйомка події на відео нітрохи не стримали агресивності силовиків.

  За кілька днів відео зібрало майже 60 тисяч переглядів та сотні коментарів, у яких росіянам нагадують, як сильно вони підтримували "Беркут" раніше, тож тепер їм пропонують не жалітися.

  Попередній матеріал
  Президент Польщі запропонував "нову формулу" переговорів щодо конфлікту на Донбасі
  Наступний матеріал
  Уряд спрямував 44,7 млн грн на боротьбу з африканською чумою свиней