5.ua

Росіяни в Севастополі захопили ще одного українського офіцера

  В Криму росіяни затримали ще одного українського офіцера – капітана другого рангу Дем'яненко. Міноборони, у разі невиконання вимог про звільнення офіцера, буде застосувати увесь комплекс заходів для звільненню Дем'яненка та інших військовослужбовців ВСУ. Про це повідомляє керівник центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук на своїй сторінці в соцмережі.

   "Сьогодні, 23 березня, в Криму окупантами був незаконно затриманий командир військової частини А4398 (м. Севастополь) капітан 2 рангу Дем'яненко В.М. Факт затримання зафіксовано. Особи, які здійснювали захоплення українського офіцера, та їх належність, встановлені", - пишеТимчук.

  Командування структур Міноборони, у складі яких знаходиться в\ч А4398, вимагає негайно звільнити капітана 2 рангу Дем'яненко, інформує Тимчук.

  "Як повідомили групі "Інформаційне Опір" в управлінні даних структур, у разі невиконання цієї вимоги буде застосований увесь комплекс заходів по звільненню даного офіцера та звільнення інших військовослужбовців Збройних Сил України, які викрадені російськими військовослужбовцями і незаконними збройними формуваннями АРК", - йдеться в повідомленні.

  Командування даних структур Міноборони також висловлює здивування з приводу виконання заяв вищого керівництва Російської Федерації, у першу чергу президента РФ Володимира Путіна і Міністра оборони генерала армії Шойгу, щодо якихось гарантій безпеки особового складу Збройних Сил України та членам їх сімей в Автономній республіці Крим". Оскільки ці обіцянки в реальності виявляються просто брехнею.

  Фото espreso.tv 

  Попередній матеріал
  Окупанти стягують бойовиків і техніку до бази українських морпіхів у Феодосії
  Наступний матеріал
  Мінсоцполітики: 2 млн. кримчан не можуть отримати пенсій і соцвиплат