фото Facebook

Окупаційна поліція вивезла кримську активістку Лізу Богуцьку у невідомому напрямку

  Обшук у будинку кримської активістки і блогера Лізи Богуцької закінчився тим, що каральні органи окупантів відвезли її у невідомому напрямку, вилучивши при цьому всю комп'ютерну техніку.


  Про це повідомляє сайт "Крим.Реалії" із посиланням на чоловіка активістки, Олеся.

  За його словами, до будинку прийшли силовики в супроводі автоматників. Він також повідомив, що підставою для обшуку, начебто, стало те, що Ліза в травні брала участь у зустрічі національного лідера кримських татар Мустафи Джемілєва в Армянську.

  "Силовики з понятими, двома-трьома слідчими прийшли в будинок з постановою на обшук. Шукали наркотики, заборонену літературу, зброю. Вони вже поїхали і забрали її (Лізу – Ред.). Я теж туди зараз їду. При цьому вони забрали всю техніку – комп'ютери, фотоапарати, флешки, навіть навігатори від автомобіля", – розповів виданню "Крим.Реалії" чоловік активістки.​

  _ФБ2.jpg  Вранці 8 вересня до будинку кримської активістки і блогера Лізи Богуцької прийшли з обшуком силовики. Вона відома під псевдонімом Ліза Богутскі, і писала в соціальних мережах і різних виданнях гострі матеріали, спрямовані проти анексії Криму і на захист прав кримчан, незгодних з окупацією Криму путінською Росією.

  Попередній матеріал
  Із зони АТО та Криму виїхало вже більше 250 тис. переселенців
  Наступний матеріал
  Росія хоче покарати литовців, які 25 років тому відмовилися служити в радянській армії
  Loading...