susanin.udm.ru

Єврорада ввела нові обмежувальні заходи щодо торгівлі та інвестицій в Криму та Севастополі

  Рада ЄС затвердила і ввела в дію нові обмежувальні заходи в галузі торгівлі та інвестицій в Криму і Севастополі, у зв'язку з їх незаконним приєднанням півострова до Росії.


  Ці обмежувальні заходи включають в себе заборону на нові інвестиції в Криму і Севастополі в інфраструктуру, транспорт, телекомунікації, енергетичний сектор, у видобуток нафти, газу і мінеральних ресурсів, пише "Інтерфакс-Україна".

  Також заборонено поставляти ключове обладнання для цих галузей і надавати страхові послуги.

  Як повідомляється, до постанови додається розлогий перелік мінеральних ресурсів, які підпадають під заборону, в якому більш 200 найменувань.

  Зокрема, у список входять морська вода і сольові розчини, сіль для хімічних перетворень при виробництві інших товарів, денатурована сіль або сіль для промислового використання, сіль і чистий хлорид натрію, пірит необпалений, сірка всіх видів, крім сірки сублімованої, осадженої та колоїдної; графіт природний, піски природні всіх видів, забарвлені або незабарвлені, крім металоносних пісків групи 26; кварц (крім пісків природних), кварцит, грубо подрібнений або просто нарізаний пилкою або іншим способом на блоки або плити квадратної або прямокутної форми і багато інших матеріалів.

  Зазначається, що санкції вступили в силу з моменту їх опублікування в "Офіційному журналі" ЄС 30 липня. Вони підготовлені і введені відповідно до доручення Європейської Ради від 16 липня.

  Рішення було прийнято Радою ЄС 30 липня шляхом письмової процедури.
  Попередній матеріал
  Захід боїться поширення лихоманки Ебола на решту світу
  Наступний матеріал
  Українська артилерія здійснила 24 вогневі нальоти на терористів
  Loading...