5.ua

Європейська рада вводить обмеження інвестицій до Криму та Севастополя

  Європейська рада уповноважила Європейську комісію та Європейську службу зовнішньополітичної діяльності підготувати додаткові пропозиції щодо обмеження інвестицій до Криму та Севастополя.
  Про це йдеться у оприлюднених висновках Європейської ради, що відбулася 16 липня в Брюсселі.

  Як зазначено у документі, глави держав і урядів країн ЄС, які формують Європейську раду, закликали також міжнародні фінансові інститути утриматися від фінансування будь-яких проектів, які відкрито чи приховано визнали незаконний статус окупованого Росією Криму і Севастополя.

  Європейська рада також доручила Раді закордонних справ ЄС підготувати до кінця липня перший список компаній та осіб, в тому числі і російських, щодо яких будуть введені санкції.

  У список потраплять ті, хто фінансово і матеріально підтримує дії проти суверенітету і територіальної цілісності України.

  Введення санкцій проти Росії оголосили і Сполучені Штати.

  За повідомленням Міністерства фінансів США, санкції стосуватимуться кількох провідних російських банків та енергетичних компаній.
  Нагадаємо, на одеському кінофестивалі збирали гроші аби допомогти арештованому росіянами у Криму режисеру Олегу Сенцову.
  Попередній матеріал
  Ізраїль і ХАМАС домовилися про перемир'я в секторі Газа - Бі-бі-сі
  Наступний матеріал
  Уряд хоче залучити бізнес до відновлення Донбасу
  Loading...