5.ua

Є докази причетності начальника Генштабу Росії до окупації Криму - Матіос

Україна має документальні докази того, що начальник Генштабу РФ Валерій Герасимов звітував вищому керівництву Росії про виконання військової операції в Криму і подальші військові дії.

Про це головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив в ефірі "Радіо Вести", повідомляє "Українська правда".

"Напевно, вперше це скажу, але ми маємо документальні технічні докази звіту начальника Генштабу РФ вищому керівництву Росії про виконання військової операції в Криму, його окупації і подальші військові дії. Це його голос", - заявив головний військовий прокурор України. Також Матіос наголосив, що "докази живої присутності "синів Росії", від яких сама Росія відхрестилася – ГРУшників, майора, який перевозив КаМАз зі зброєю тощо - свідчать про реальне перебування на території України людей, які втілюють доктрину".

Вікіпедія

На фото - начальник російського Генштабу Валерій Герасимов і головнокомандувач ЗС РФ Володимир Путін.

Раніше СБУ повідомила, що координацію 1 і 2 армійських корпусів сухопутних військ РФ на Донбасі здійснюють генерал-полковник Олександр Ленцов, генерал армії РФ Валерій Герасимов, генерал-полковник Олександр Галкін, генерал-полковник Андрій Сердюков, генерал-лейтенант Андрій Гурульов, генерал-лейтенант Сергій Соломатін і генерал-майор Сергій Юдін.

Як повідомляв 5.ua, 28 серпня 2015 року глава СБУ Василь Грицак на брифінгу в Адміністрації Президентароти України оприлюднив імена та фотографії військових очільників російської армії, яке командує окупаційними гібридними військами на Донбасі, і використовує модель, апробовану керівництвом нацистської Німеччини при створенні підрозділів Ваффен-СС. За словами Грицака, проти України воюють два російські армійські корпуси. 

Попередній матеріал
Біля берегів Греції знову затонуло судно з біженцями: 28 осіб загинуло
Наступний матеріал
У США під час авіашоу розбився літак: загинув пілот