5.ua

Ялта прийняла вдвічі менше гостей, ніж зазвичай у сезон

  Кількість туристів, які відпочивають цього року у Ялті (південне узбережжя окупованого Криму), на 48% менше ніж у 2013 році.


  Про це повідомили у відділі з курортів і туризму Ялтинської міської ради.

  Зазначено, що в середньому установи санаторно-курортного комплексу Великої Ялти зараз заповнені на 45%. Всього на території Великої Ялти розташовано 120 санаторно-курортних установ. З початку року, як з'ясувалося, на території Великої Ялти відпочили трохи більше, як  127 тисяч осіб.

  Раніше "міністр курортів і туризму  Криму" Олена Юрченко повідомила, що станом на кінець липня середня завантаженість кримських оздоровниць становила 47,6%.

  Кримська окупаційна влада визнала, що цього року анексований Росією Крим прийме в два рази менше туристів, ніж у минулі роки.

  Як повідомлялося раніше російські компанії не поспішають купувати путівки до Криму, а загальна кількість туристів на окупованому півострові скоротилася більш ніж удвічі. Водночас, результати дослідження, проведеного за допомогою інструменту Google Zeitgeist свідчить, що південне узбережжя Криму перестало цікавити українців у якості місця для відпочинку в цьому році.
  Попередній матеріал
  Майно "православного олігарха" Новінського заарештовано судом
  Наступний матеріал
  Український уряд підготував санкції проти російського тероризму
  Loading...