5.ua

Винороби переносять виробництво з окупованого Криму на материкову Україну

  Великий виробник кримського вина - торговий дім Массандра - має намір розливати свою продукцію за межами окупованого Росією Криму.
  Про це генеральний директор корпорації Укрвинпром Володимир Кучеренко розповів журналу "Капітал", - передає Укрінформ.

  "Будемо завозити виноматеріал і розливати його на материковій частині. Підприємство працює в Криму в надзвичайно складних умовах", - підкреслив він.

  Кучеренко зазначив, що Массандра - не перший кримський виробник, який бажає частину виробничого процесу перенести з окупованого півострова. Так, на материковій частині України вже розливається вино під торговою маркою "Коктебель". Влітку на материк переїхали вина під торговою маркою "Бахчисарай", їх тепер розливають на потужностях Одессавінпрома.

  Також, за словами Кучеренка, оенью частково переніс виробництво в Херсонську область лідер ринку компанія - Інкерман.

  Точні терміни зміни місця виробництва експерт не вказав. Перенести його на материк для Масандри буде непросто. Потужності зараз можуть надати "Таврія" і Одесавинпром.

  "Для Масандри це буде дорогий проект. Адже їх продукція - це спеціальні десертні вина, виробництво яких вимагає дорогого устаткування", - підкреслив директор асоціації "Виноградарі та винороби України" Сергій Михайлечко.

  Починаючи з березня російські окупанти "націоналізували" в Криму 131 компанію, в тому числі виноробні заводи Магарач і Массандра, завод шампанських вин "Новий Світ" і багато інших.
  Попередній матеріал
  Ляшко бачить причину невисоких результатів у поганій роботі і чорному PR
  Наступний матеріал
  Опалення у Києві включено у 80% будинків - КМДА
  Loading...