5.ua

Всі кримські випускники отримають українські сідоцтва про середню освіту

  Міністерство освіти і науки України неодноразово заявляло, що відповідно до чинного законодавства забезпечить виготовлення українських свідоцтв про базову середню освіту та атестатів про повну загальну середню освіту всім випускникам 2014 року, зокрема й тим, які навчаються в Автономній Республіці Крим та у м. Севастополь. Про це повідомляють в МОН 14 квітня.

  Оскільки, як зазначили в Міносвіти, у Криму серед учнів випускних класів та їх батьків, педагогів цілеспрямовано поширюється неправдива інформація про те, що нібито МОН України "відмовляється видавати документи про освіту випускникам 2014 року" й українські випускники отримуватимуть лише… російські документи про освіту.

  Для того, щоб покласти край дезінформації, 7 квітня 2014 року Міністерство освіти і науки України звернулося із запитом до Міністра освіти і науки, молоді та спорту АРК Наталії Гончарової щодо роз’яснення позиції органу управління освітою Автономії та призначення посадової особи, уповноваженої прибути до Києва для отримання в установленому порядку документів про освіту для кримських випускників.

  В офіційній відповіді (лист 01-13/2053 від 10.04.2014) на запит Міністр освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим повідомила про готовність отримати і вручити українські атестати випускникам, а також назвала посадову особу, уповноважену отримати ці документи в Києві.

  Попередній матеріал
  До Одеси з Севастополя прибули перші звільнені українські кораблі
  Наступний матеріал
  МЗС Британії: немає сумнівів, що за заворушеннями в Україні стоїть Росія