5.ua

Воїни Сакської авіабригади вже виїхали до Миколаєва

  174 військовослужбовці Сакської авіаційної бригади ВМС України, що базувалися в Новофедорівці, по обіді залишили військову частину і прямують до нового місця служби – в Миколаєві.

  Це ті військовики, які побажали залишитися в лавах української армії. Двома великими автобусами, що надали волонтери, вони доїдуть до Армянська, звідти їх забиратимуть іншим транспортом представники Міноборони України. Служити росіянам на території окупованого Криму залишилося 89 військових. За словами командира авіабригади Ігоря Бедзая, техніку, що належала військової частині, окупантам не залишать. Кілька тижнів тому частину техніки вже розібрали та вивезли з півострова. Роботи й досі тривають. На аеродромі ще залишився літак Б-2, що невдовзі власним ходом має перелетіти на материк. Стосовно нього тривають перемовини.

  "Вибувають 174 особи, залишаються 89 без членів сімей. Їдемо поки в Миколаїв. Бригада залишається в своїх штатах, будемо укомплектовуватися. Техніка авіаційна у нас на аеродромі Миколаїв і зараз виконує завдання. Група, яка залишається тут, буде займатися розборкою, завантаженням техніки, яка буду переміщуватися в Миколаїв", – розповів командир Сакської морської авіаційної бригади Ігор Бедзай.

  Попередній матеріал
  Уряд виділив 100 мільйонів гривень для військових Національної гвардії України
  Наступний матеріал
  Окупанти пообіцяли повернути ще три українські кораблі