ВМС 5.ua

ВМС відновили судно, пошкоджене під час захоплення Криму

  Військово-морські сили України відновили ще одну одиницю флоту – пошуково-рятувальне судно "Донбас".

  Відновлене судно 7 серпня вийшло в море з метою проведення ходових випробувань головних та допоміжних механізмів, а також вдосконалення морського вишколу екіпажу. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

  За даними відомства, 17 квітня минулого року, після розблокування корабель "Донбас", який за кілька тижнів перед тим був захоплений російськими військовослужбовцями в Криму, перевели до порту Одеси. "За період перебування у блокаді, корабель отримав значні ушкодження матеріальної частини", - ідеться в повідомленні.

  Таким чином сили ВМС провели ремонтно-відновлювальні роботи: "Це була плідна робота усього особового складу, що проводилася під керівництвом командира Західної військово-морської бази капітана 1 рангу Олексія Доскато". Наразі в море вийшов оновлений екіпаж. Його основу складають військовослужбовці за контрактом.

  "Тож завдання у морі виконували як ті військовослужбовці, що вийшли з тимчасово окупованого Криму, так і ті, хто вже в Одесі вступив на військову службу до яких українських ВМС", - інформують у Міноборони і зазначають, що невдовзі пошуково-рятувальне судно "Донбас" повною мірою буде готовим виконувати завдання за призначенням.

  Нагадаємо, на початку червня цього року флагман ВМСУ "Гетьман Сагайдачний" відігнав судно Чорноморського флоту Російської Федерації, яке намагалось вести розвідку у напрямку українського кордону.

  Попередній матеріал
  В Україні 4 млн громадян потребують соцзахисту – голова Мінсоцполітики
  Наступний матеріал
  Усі районні прокурори будуть замінені – голова Одеської ОДА