kaluga24.tv

Візит французьких депутатів у Крим: МЗС направило СБУ листа щодо санкцій

  Міністерство закордонних справ України направило до Служби безпеки України листа з пропозицією заборонити в'їзд на територію країни французьким депутатам, які відвідали минулого тижня Крим без узгодження з українською стороною.

  "Ми надіслали відповідного листа до СБУ", - повідомила речник МЗС України Мар'яна Беца агентству "Інтерфакс-Україна". За інформацією російських ЗМІ, 23 липня 10 депутатів національних зборів і членів Сенату Франції прибули до Криму з дводенним візитом.

  До складу групи увійшли депутати Національного зборів Нікола Дюїк і Жак Міар (члени комісій з питань національної оборони і закордонних справ відповідно), сенатор Ів Поццо ді Борго (заступник голови комісії у закордонних справах Сенату), члени правоцентристської партії Ніколя Саркозі "Республіканці" і по одному - від центристів і лівих сил.

  Глава МЗС Франції Лоран Фабіус розкритикував намір групи французьких парламентаріїв відвідати Крим. За інформацією паризької газети "Фігаро", на закритому засіданні комітету із закордонних справ національних зборів міністр сказав, що ця поїздка є "шокуючою" і порушує міжнародне право. У МЗС України заявили, що французьким парламентаріям, які відвідали Крим без узгодження з Україною, буде заборонено в'їзд на територію країни.

  Попередній матеріал
  Янукович через адвоката заявив про готовність давати свідчення у суді
  Наступний матеріал
  Японія виділяє $800 тис. на створення нових робочих місць для переселенців з Донбасу