фото uapress.info

В Україні уперше засудили солдата, який перейшов на бік окупантів у Криму

  Оголошено перший вирок про реальне засудження на 7 років позбавлення волі військовослужбовця-зрадника, який перейшов на бік держави-окупанта.

  Оболонським районним судом м. Києва до 7 років позбавлення волі з позбавленням військового звання засуджено колишнього старшого матроса однієї з військових частин Військово-морських Сил ЗСУ на території Автономної республіки Крим. Про таке повідомляє прес-служба військової прокуратури Південного регіону України. Військовослужбовця визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада) та ч. 1 ст. 408 (дезертирство) КК України.

  У березні 2013 року чоловік вступив на військову службу за контрактом до Збройних Сил України, був механіком-водієм танка. Під час вторгнення російських військ до Криму він отримав наказ про передислокацію до м. Миколаєва, але не виконав його. Згодом він отримав паспорт громадянина РФ та уклав контракт з командуванням ВМС ЗС РФ на проходження військової служби в окупаційній армії. Усе це тривало до моменту його затримання на контрольному пункті пропуску "Чонгар" при спробі в’їзду з тимчасово окупованої території АР Крим у січні цього року.

  Суд дійшов висновку, що винуватість старшого матроса С. у вчиненні інкримінованих йому злочинів повністю підтверджена, він розумів, що порушує присягу, а перехід на бік окупантів завдасть шкоди державній безпеці України. Державне обвинувачення в суді підтримувала військова прокуратура Миколаївського гарнізону Південного регіону України.

  Попередній матеріал
  Під стінами ЦВК протестували проти результатів виборів у Кривому Розі
  Наступний матеріал
  Водоканал може залишити Київ без води