Фото із відкритих джерел

В Криму окупанти заблокували провідний місцевий новинний ресурс

  29 січня 2016 р. на території Криму було заблоковано провідний новинний сайт "События Крыма" (www.sobytiya.info).

  Про таке повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  На самому сайті зазначається, що його почали блокувати на території півострова "кримські провайдери" – перші повідомлення читачів про неможливість зайти на сайт з'явилися в четвер, однак 29 січня, вони набули масового характеру".

  Під час спроби зайти на сайт з'являється повідомлення про те, що "доступ до запитуваного ресурсу обмежений". Причина обмеження доступу в тому, що сайт "внесено в Єдиний реєстр доменних імен, покажчиків сторінок сайтів в мережі Інтернет і мережевих адрес, що дають змогу ідентифікувати сайти в мережі Інтернет, що містять інформацію, поширення якої в Російській Федерації заборонено", - наголошується на сайті "События Крыма".

  Восени 2015 року, за інформацією видання, Роскомнагляд повідомив редакції порталу "События Крыма" про обмеження доступу до сайту на території РФ. У листі, направленому на адресу редакції, відомство повідомляло, що інформація, розміщена на сайті, нібито "містить заклики до масових безладів, вчинення екстремістської діяльності або участі у масових (публічних) заходах, що проводяться з порушенням встановленого порядку".

  29 січня 2016 р. Роскомнагляд направив аналогічного листа на адресу редакції, проте в ньому вже була нездійсненна і абсурдна вимога видалити головну сторінку сайту, оскільки на ній нібито розміщена інформація, що закликає до "масових заворушень і вчинення екстремістської діяльності". При цьому блокувати сайт почали, не чекаючи відведеної доби на видалення "екстремістського" контенту, зазначається на сайті "События Крыма".

  За даними самого сайту, у нього найбільша кримська аудиторія (понад 300 тис. з 500 тис. осіб на місяць) серед кримських незалежних ЗМІ.

  Як повідомляв 5.ua, у квітні 2015 року хакери опублікували переписку нібито глави Роскомнагляду.

  Попередній матеріал
  Звіт уряду може відбутися 16-19 лютого - Гройсман
  Наступний матеріал
  Терористи нарощують обстріли із заборонених 120-мм мінометів - штаб АТО

  Роскомнагляд заблокував доступ до 13 українських спільнот у "ВКонтакті".

  Кримські татари хочуть офіційного визнання 26 лютого Днем спротиву Криму російській окупації

  У Криму відбуваються масові обшуки та затримання мусульман - правозахисник