5 канал

Ув'язненого в Росії Олександра Кольченка привітали з днем народження

Під стінами Софії Київської вітали кримського активіста, а тепер кремлівського політв'язня Олександра Кольченка.

Кількадесят друзів, знайомих та небайдужих українців із плакатами бажали справедливості й  якнайшвидшого звільнення. Продемонстрували і відеопривітання, напередодні записати їх закликали у соцмережах усіх охочих. Відгукнулося 40 людей. Серед привітань зокрема, і записи мами Олександра, сестри Олега Сенцова та Надії Савченко.

"Зараз він їх побачити не може, тому що він знаходиться в СІЗО №4 Ростова-на-Дону, в якому досить складні умови, і нещодавно Світлану Сидоркін, його адвоката, до нього не пустили. Але ми передамо ці відео, точніше не відео, а розшифровку цих відео, тобто він прочитає їх текст", - зазначили активісти.

"Ми знаємо, що цей режим, паскудний режим, антилюдський режим, він скоро впаде. І всі наші громадяни будуть в Україні. Ми точно знаємо, що разом з Сашком будемо у Сімферополі зустрічати наших друзів", - додали вони.

Нагадаємо, Сергій Жадан привітав політв'язня Олександра Кольченка з днем народження. Крім того, до вітань долучилася Надія Савченко. 

Як повідомляв 5.ua, 25 серпня у російському Ростові-на-Дону суд оголосив вирок українським громадянам Олегу Сенцову та Олександрові Кольченку. Режисера Олега Сенцова засудили до 20 років позбавлення волі, активіста Олександра Кольченка - до 10 років позбавлення волі.

Попередній матеріал
СБУ оголосила у розшук віце-прем’єра окупаційного уряду Криму
Наступний матеріал
Франція буде безупинно бити по нафтовому бізнесу ІД в Сирії - Олланд