5.ua

Утікачі з окупованого Криму проведуть з’їзд і створять координаційний центр

  Вимушені переселенці з Криму вирішуватимуть власні проблеми на першому всеукраїнському з'їзді. Захід мають намір провести у столичній Києво-Могилянській академії 23 травня.


  Кримчани, які переїхали на материкову частину України через окупацію півострова Росією, мають намір обговорити нагальні проблеми і запропонувати владі шляхи їх вирішення.

  Найбільше переселенців із Криму непокоять проблеми житла, документів, працевлаштування, законодавства та фінансові питання. Організатори сподіваються, що до з'їзду долучаться не лише кримчани, а й представники українських та міжнародних громадських організацій, які опікуються кримським питанням, народні депутати, чиновники, представники самоврядування та банків. Усього ж очікують на 3 сотні делегатів. Мають намір на з'їзді створити координаційний центр для кримчан – щоби полегшили комунікацію та вирішення питань у різних областях.

  Координатор організаційного комітету з’їзду Андрій Іванець відзначив: переселенці хочуть самі розробити і запропонувати органам влади конкретні механізми вирішення своїх проблем.
  Попередній матеріал
  Порошенко хоче розширити угоду про гарантії безпеки Україні
  Наступний матеріал
  Армія і Самооборона посилили охорону Каховської ГЕС