5.ua

Укрзалізниця: Самозвана "самооборона" Криму обшукує поїзди та затримує їх рух

  Пасажирські поїзди у напрямку АР Крим та зворотно відправляються згідно з графіком руху на 2013 – 2014 роки. Жодного поїзда до півострова не було відмінено. Про це "5-му каналу" повідомили в Укрзалізниці 8 квітня.

  Приитому було підкреслено, що випадки затримків у русі поїздів викликані виключно несанкціонованими перевірками поїздів силами так званої "самооборони" Криму. Зокрема, на станції Джанкой постійно проводиться несанкціонований контроль пасажирських поїздів, що слідують на Кримський півострів, а також вибірковий контроль у поїздах із Криму. Такі перевірки призводять до затримок поїздів у середньому на 30-50 хв.

  Повідомляється, що на станціях Вадим, Херсон та Мелітополь прикордонний контроль поїздів, в обидва напрямки, проводиться Державною прикордонною службою України. Час затримки поїздів становить від 10 до 50 хв.

  "Загалом упродовж березня 2014 року у внутрішньому та міжнародному сполученні до Криму прибуло та відправилось 1094 пасажирських поїздів.  Пасажирам було запропоновано до автономії  та зворотно понад 464,1 тис. місць, з них викуплено – понад 344,6 тис. місць. За аналогічний період минулого року пасажирам було запропоновано 686,6 тис. місць, викуплено – понад 540,1 тис. місць", - повідомили в Укрзалізниці.

  Також залізничники повідомили, що у зв’язку зі зменшенням пасажиропотоку скорочено схему поїзда № 146/145 Київ – Сімферополь до 12 вагонів (замість 18 вагонів), а також змінено періодичність його курсування. Із Києва поїзд відправляється через день по парних числах, із Сімферополя через день по непарних. Крім того, зменшено до 14 вагонів схеми цілорічних щоденних поїздів № 12/11 Київ-Сімферополь (замість 21) та № 28/27 Київ-Севастополь (замість 18). Схему поїзда № 40/39 Севастополь-Київ зменшено до 12 вагонів (замість 18).

  Попередній матеріал
  Подробиці "ювелірного звільнення" Харківської ОДА від сепаратистів
  Наступний матеріал
  Заблоковані у Донецькій ОДА сепаратисти поки що не здалися