5.ua

Укрзалізниця міняє розклад руху потягів у АР Крим

  Уповноважені представники залізничних адміністрацій України, Росії, Молдови та Білорусі на спільній нараді в Мінську, що відбулася 17-18 квітня, розробили пропозиції щодо обсягів руху пасажирських поїздів у сполученні зі станціями АР Крим. Про це 22 квітня повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

  Як стало відомо, залізничні адміністрації попередньо обробили для подальшого узгодження прокладки 32 пунктів графіка руху для проходження пасажирських поїздів до Кримського півострова.

  "Для поїздів формування Укрзалізниці планується прокласти 13 пунктів графіку для курсування 17 пар пасажирських поїздів. Для ВАТ РЖД планується прокласти 11 пунктів графіку, для поїздів формуванням Кримської дирекції залізничних перевезень - чотири і для Білоруської залізниці також чотири пункти графіку. Найпопулярніші потяги, що курсують між материковою частиною України і АР Крим у графіку руху на 2014-2015 роки, будуть збережені" ,- відзначають фахівці Укрзалізниці .

  На цей час Укрзалізниця погоджує з відповідними міністерствами та відомствами обсяги руху потягів у сполученні зі станціями Криму, і вже до 1 травня планує внести відповідні коригування в графік руху на 2014-2015 роки, щоб відновити попередній продаж залізничних квитків.

  Нагадаємо, коригування графіка руху на 2014-2015 роки викликано значним зменшенням пасажиропотоку в АР Крим та введенням додаткових зупинок для огляду составів предстваниками силових відомств.

  Попередній матеріал
  Стали відомі імена всіх загиблих під час вибуху на АЗС у Київський області
  Наступний матеріал
  Керрі пригрозив Росії новими санкціями