coca-colaukraine.com

Українці вирішили бойкотувати товари Coca Cola через "російський Крим"

Українці в соцмережах повідомляють, що відмовляються купувати продукцію Coca-Cola через те, що компанія вибачилася за мапу Росії без Криму.

До акції активно долучаються українські користувачі соцмереж, серед яких журналісти, урядовці, політики.

Водночас в українському офісі Coca-Cola у вівторок, 5 січня, вибачилися за "непорозуміння" через публікацію мапи Росії, на якій Крим зобразили територією цієї країни, передає "Українська правда". "Перепрошуємо за непорозуміння. Ми не підтримуємо жодних політичних рухів і партій. Наша задача – виробництво високоякісних напоїв. Ми працюємо заради миру та дотримуємось норм міжнародного права", – сказано в офіційному коментарі компанії виданню.

Зазначимо, що 30 грудня на офіційній сторінці російського представництва Coca-Cola у соцмережі "Вконтакте" опублікували мапу РФ без Криму, Калінінградської області та Курильських островів.

Скріншот веб-сторінки

Це викликало хвилю обурення в російських інтернет-користувачів, й у ніч на 5 січня компанія, вибачившись, опублікувала нову мапу, на якій Крим був позначений територією РФ.

Скріншот веб-сторінки

"Шановні учасники спільноти! Ми приносимо щирі вибачення за ситуацію, що склалася. Карта виправлена! Сподіваємося на ваше розуміння", – мовилося в повідомленні. Після того, як на ситуацію звернули увагу ЗМІ, всі дописи й коментарі на цю тему були видалені зі сторінки спільноти.

Додамо, що українці в соцмережах також закликають бойкотувати продукцію Pepsi, бо виявили, що ця компанія у своїх звітах публікувала мапу, де Крим також зображений російською територією. 

Попередній матеріал
На окуповану територію намагалися провезти $55 тис., мобільні телефони та парфумерію
Наступний матеріал
Протягом дня на Донбасі зафіксували 9 обстрілів з боку бойовиків – штаб АТО