Фото companion.ua

Українські банки продовжують закривати свої відділення на території Криму

  Українські банки продовжують закривати свої відділення на території тимчасово окупованої АР Крим у зв`язку з набуттям чинності ряду законів Російської Федерації про функціонування фінансової системи на території півострова, що суперечить чинному законодавству України.

  Про це повідомляє УНІАН.

  Згідно з інформацією на офіційному сайті найбільшого в Україні ”УкрСиббанку”, банк із 14 квітня закрив 18 відділень у Криму. При цьому банк заявив про те, що в п`яти великих містах Криму - Севастополі, Сімферополі, Керчі, Євпаторії та Ялті - залишиться по одному відділенню банку, в цих відділеннях клієнтам будуть доступні послуги з погашення заборгованості перед банком.

  "VAB Банк", який входить до групи великих в Україні, також заявив про припинення роботи відділень банку з 15 квітня 2014 року і про припинення із зазначеної дати здійснення будь-яких банківських операцій на території Криму.

  "VAB Банк", як банківська установа України, що здійснює свою діяльність відповідно до законодавства України, не має юридичних підстав для подальшої роботи на території Криму", - йдеться в повідомленні банку.

  Банк "Фінансова ініціатива", який входить до групи великих фінансових установ України, на своєму офіційному сайті оголосив про переведення своїх відділень у Криму на скорочений графік роботи - до 14.00.

  За інформацією на офіційному сайті UniCredit Bank, банк із 15 квітня закриває всі відділення на території півострова. При цьому банк підкреслює, що закриття відділень у Криму не вплине на виконання зобов`язань банку перед клієнтами.

  ”UniCredit Bank продовжить обслуговування поточних, карткових, депозитних рахунків і кредитів у своїх відділеннях в інших регіонах України”, - зазначається в повідомленні.

  Попередній матеріал
  Сепаратисти в Слов’янську користуються захопленою автівкою служби охорони
  Наступний матеріал
  Представник США в ОБСЄ: Росія навмисно дестабілізує ситуацію в Україні
  Теги: