Фото bezkino.com

Україна вимагає від Росії звільнити режисера Сенцова

  МЗС України вимагає від Росії негайного звільнення українського режисера Олега Сенцова та припинення порушення прав громадян України в тимчасово окупованому Криму.


  Про це йдеться в офіційному коментарі МЗС України.

  "Обурені інформацією про затримання співробітниками ФСБ РФ в м.Севастополь відомого українського режисера Олега Сенцова. Рішуче засуджуємо зухвале порушення українського законодавства російськими службами в Автономній Республіці Крим, що є невід’ємною територією України.

  Обвинувачення, які інкримінує російське ФСБ всесвітньо відомому українському режисеру, є абсурдними та позбавленими будь-якого здорового глузду.  Вони є ще одним свідченням того, що діями Кремля керує істерія, яка межує з ненавистю до всього українського, в тому числі до української мови, історії, культури і мистецтва." – йдеться в повідомленні.

  МЗС України вимагає від російської влади "негайного звільнення Олега Сенцова та припинення нею брутального порушення прав і свобод громадян України в окупованій Росією Автономній Республіці Крим."

  Нагадаємо, ФСБ Росії звинувачує українського кінорежисера Олега Сенцова в організації теракту. Його затримали 11 травня у Сімферополі. Зараз Національна спілка кінематографістів України намагається з’ясувати, де зараз Сенцов і що конкретно йому інкримінують.
  Попередній матеріал
  У Полтаві фани "Динамо", "Шахтаря" і "Ворскли" провели спільний патріотичний марш
  Наступний матеріал
  Поліція затримала під Москвою 40 людей