ua.krymr.com

У Сімферополі заклади громадського харчування переводять на власне енергопостачання

  Згідно з ухваленою окупаційною адміністрацією Сімферополя постановою, з 8 січня підприємства громадського харчування мають працювати до 20:00.

  Ці заклади мають перейти на споживання електроенергії з власних автономних джерел енергопостачання, повідомляє "Радіо Свобода" з посиланням на прес-службу так званої "адміністрації" Сімферополя.

  Також господарюючим суб'єктам, згідно з нормативно-правовим актом, забороняється здійснення будівельних робіт, реконструкцій та іншої будівельної діяльності, крім проведення аварійних робіт, а також використання світлових вітрин, вивісок та іншого світлового обладнання.

  З 11 січня для промислових підприємств запроваджується особливий (за потужністю і часом) режим енергоспоживання, який підлягає індивідуальному погодженню з підприємством "Крименерго". Ця постанова діятиме до особливого розпорядження.

  Як повідомляв 5.ua, 30 грудня 2015 року до анексованого Росією Криму припинилось постачання електроенергії з материкової України через пошкодження, ймовірно, у результаті вибуху, електроопори в Херсонській області. Зараз ЛЕП "Каховка-Титан", якою до Крим передавали до 250 мегават, відновили, проте електроенергію на півострів не подають, оскільки завершилась дія енергоконтракту. Нині окупований Крим забезпечують електроенергією за рахунок деякої власної генерації, привезених генераторних установок та енергомостом із сусідньої Росії, та цих потужностей не вистачає.

  Зауважимо, під час щоденних рейдів щодо дотримання режиму енергозбереження службами так званої "адміністрації" Сімферополя здійснюються роботи з відключення зовнішньої реклами.

  Попередній матеріал
  В Україні через негоду без світла залишається понад 140 населених пунктів
  Наступний матеріал
  У Хургаді обстріляли вхід у готель, трьох туристів поранено
  Loading...